306345-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster inom VA – DIS - Processkonsult - generalkonsultuppdrag 92500
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS - Processkonsult - generalkonsultuppdrag 92500
BeskrivningDIS - Processkonsult - 92500 Upphandling av processkonsult till projektets förstudie
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDIS - Processkonsult -generalkonsultuppdrag 92500