2. Förfarande
Förfarande
Titel: High-content image analysis system
Beskrivning: A new high content microscope will be acquired by the Department of Medical Biochemistry and Cell biology at Gothenburg University. The instrument will be located at the Sahlgrenska Center for Cancer Research (SCCR) and will be a valuable tool in cancer research.
Intern identifierare: EUI 24 022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General section
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Requirement specification