306453-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård för S:t Erik Markutveckling
Referensnummer: 18/75
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Lokalvård för S:t Erik Markutveckling fastighetsbestånd i Stockholmsområdet.