306468-2026 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård
BeskrivningLokalvård av kommunens verksamhetslokaler såsom kontor, skolor inkl. idrottsanläggningar och äldreomsorg.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelOmråde 1
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112403:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90910000 Städning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelOmråde 2
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112403:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelOmråde 3
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112403:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelOmråde 4
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112403:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelOmråde 5
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112403:Lot:5