2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hisservice och reparationer
Beskrivning: Hisservice och reparationer
Intern identifierare: TEN 2026/182
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000