2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalt logistik - och distributionssystem
Beskrivning: Upphandling av digitalt logistik - och distributionssystem samt frankeringsmaskin med tillhörande förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: SU FV-0780-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31213400 Distributionssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Digitalt logistik - och distributionssystem