2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städutrustning, kemtekniska produkter, hygienartiklar och engångsmaterial
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ordermottagning, kundpackad leverans samt fakturering av städutrustning, kemtekniska produkter, hygien- och engångsartiklar för Borås Stads förvaltningar och bolag.
Intern identifierare: 2024-00064IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 24900000 Finkemikalier och andra kemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000