See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttjänster
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen av Flyttjänster. Upphandlingen avser ett ramavtal för flyttjänster vilket exempelvis avser flytt av gods, nedmontering, uppmontering och magasinering.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106540:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63110000 Godshantering, 63120000 Lagring och magasinering, 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60100000 Vägtransporter