See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2024/5528 Laserskanning och fotografering av ledningsgator
Beskrivning: Laserskanning och fotografering av ledningsgator.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79961200 Flygfotografering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110356:Lot:1