306652-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster – Brandkonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandkonsulter
BeskrivningBrandkonsult
Intern identifierare1180-2023/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivningbrandkonsult
Intern identifierareBrandkonsulter