2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förrådslösningar - med eller utan montage
Beskrivning: Ramavtalet omfattar förrådslösningar inklusive tillhörande komponenter såsom paneler, dörrar och övriga tillbehör samt tillhörande tjänster. Förrådslösningar innefattar lägenhetsförråd belägna i exempelvis källare och på vind, samt invändiga förråd såsom barnvagns- och cykelförråd. Beställning ska kunna ske av såväl enbart produkter som kompletta förrådslösningar med tillhörande montage.
Intern identifierare: 26 -138
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtal
Beskrivning: Förrådslösningar
Intern identifierare: 1841651-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information om anbudsgivaren
Intern identifierare: 1841652-1