See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk specialistkonsult för marina fiberkabelsystem inom Polar Connect
Beskrivning: Tilldelning av avtal avseende Teknisk specialistkonsult för marina fiberkabelsystem inom Polar Connect genom förhandlat förfarande utan föregående annonsering enligt 6 kap. 14 § första stycket 2 lagen (2016:1145) om offentlig upphandling.
Intern identifierare: 2.5-2026-06664
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356300 Tekniska stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000