Bemanningstjänster för tillfällig inhyrning av personal inom yrkeskategorierna: arbetsterapeut, fysioterapeut/sjukgymnast för Borlänge, Gagnef samt Hedemora.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetsterapeut
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85142100 Sjukgymnasttjänster, 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Fysioterapeut/sjukgymnast
Del nr: 2