306835-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Kontaktledningspersonal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontaktledningspersonal
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köparens behov av ramavtal avseende kontaktledningspersonal.
Intern identifierare: 375/24
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav