306909-2024 - Resultat
Sverige – Möbler – Specialarbetsstolar och produkter för aktivt stående/sittande
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialarbetsstolar och produkter för aktivt stående/sittande
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp av ergonomiska kontorsstolar, ståmattor, fotstöd och andra produkter som främjar ett aktivt stående/sittande på arbetsplatser.
Intern identifierare: UC-2023-491
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ska-krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: KOMMERSIELLA VILLKOR FÖRBRUKNINGSMATERIAL
Beskrivning: Krav som gäller samtliga anbudsområden