2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster 2025
Beskrivning: Uddevalla kommun upphandlar tryckeritjänster.
Intern identifierare: KS/2025:392
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 30199700 Tryckt kontorsmateriel utom formulär, 30199710 Tryckta kuvert, 30199711 Tryckta fönsterkuvert, 30199712 Tryckta kuvert utan fönster, 30199730 Visitkort
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000