307001-2020 - ResultatSverige-Göteborg: Personlighetsutvecklande utbildning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av skräddarsydd komptensutveckling
Referensnummer: 0653/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80570000 Personlighetsutvecklande utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av skräddarsydd kompetensutveckling.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80510000 Specialutbildning, 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen