307042-2021 - ResultatSverige-Helsingborg: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Jourtjänster
Referensnummer: 732/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighetsservice jourtid avseende främst VVS, Ventilation och kyla.
Övriga ärenden kan förekomma ex skyddstäckning vid skyfall och stormskador.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen