307088-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Avfallshantering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och Underhåll av sopsugsanläggningar.
Referensnummer: 2017-18312
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90510000 Avfallshantering
II.1.4.
Kort beskrivning
L ansvarar för den dagliga driften, skötseln samt förebyggande och avhjälpande underhåll av de stationära och mobila sopsuganläggningarna.