Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låsservice.
Referensnummer: UH-2015-79
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44520000 Lås, nycklar och gångjärn
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter inbjuder ert företag att lämna anbud på offentlig upphandling av ”Låsservice”.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 98395000 Låssmedstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen