See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: El-material, batterier och ljuskällor
Beskrivning: Upphandling av el-material samt ljuskällor och armaturer.
Intern identifierare: KS 24/69
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31681410 Elmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 31440000 Batterier, 31681400 Elkomponenter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000