Huvudsaklig verksamhet Annan verksamhet: Inköpscentral
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revision och underhåll för generatorer och turbiner
Referensnummer: 20/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsområdet omfattar revisions- och underhållstjänster av generatorer och turbiner som efterfrågas i samband med revisioner och underhåll av energiproduktionsanläggningar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50532300 Reparation och underhåll av generatorer, 51130000 Installation av ånggeneratorer, turbiner, kompressorer och brännare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen