2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vendor Agnostic Pull Print and Scan Solution
Beskrivning: Vattenfall AB, hereinafter referred to as “Vattenfall”, is in the process to contract a Vendor Agnostic Pull Print and Scan Solution.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48773000 Utskriftsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000