Telge Fastigheters Projektavdelning behöver upphandla konsultstöd för att projektleda omdaning av Luna 4, Luna 8 och Luna 9 samt andra fastigheter och inhyrningar som delprojekt kan komma att omfatta.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71540000 Byggteknisk ledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen