307272-2021 - ResultatSverige-Norrköping: Skogstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogsförvaltning
Referensnummer: UH-2020-2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77200000 Skogstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Samhällsbyggnadskontoret, Norrköpings kommun, inbjuder Er att lämna anbud avseende Skogsförvaltning i Norrköpings kommun, och avser att teckna kontrakt med en vinnande anbudsgivare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen