307273-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tryckning och leverans – Tryckeritjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster
BeskrivningTryckeritjänster
Intern identifierareKS/2025:202
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79823000 Tryckning och leverans
Ytterligare klassificering (cpv): 79824000 Tryckning och distribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTryckeritjänster