307319-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av maskiner – Service- och reparationsavtal Materialhanterare Igelsta
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService- och reparationsavtal Materialhanterare Igelsta
BeskrivningService- och reparationsavtal Materialhanterare Igelsta
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 50531400 Reparations- och underhållstjänster avseende kranar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001