Karlshamns kommun, Karlshamnsbostäder AB och Karlshamnsfastigheter AB genomför en upphandling på golvarbeten inklusive det material som åtgår vid respektive arbete, i omfattning och på villkor enligt denna förfrågan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 14 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 44190000 Diverse byggmaterial, 44111600 Golvplattor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen