2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till produktvisning av Medicinsk ljusbehandling inklusive tillbehör och förbrukning
Beskrivning: Västra Götalandsregionen (VGR) planerar för en eventuell kommande upphandling av produkter för Medicinsk ljusbehandling inklusive tillbehör och förbrukning. För produktvisning den 27 maj.
Intern identifierare: RS 2025-01867
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning