307494-2025 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – RFI Request for information Bibliotekssystem för skolor
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Request for information Bibliotekssystem för skolor
BeskrivningKS2025/0500: RFI Request for information Bibliotekssystem för skolor
Intern identifierareKS2025/0500
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48161000 Administrativt bibliotekssystem