Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital plattform för stöd vid separation II
Referensnummer: ASN-2022-17059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72268000 Tillhandahållande av programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser en digital tjänst föra att hjälpa och underlätta för föräldrar som separerat. Löningen ska barnet i fokus och bygga på att föräldrar enskilt och anonymt kan genomföra evidensbaserade utbildningar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48100000 Programvara för särskild industri, 48810000 Informationssystem, 48931000 Programvara för utbildning, 72224100 Planering av systemimplementation, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72263000 Programimplementation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen