2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Artroskopiutrustning
Beskrivning: Ramavtal för artroskopiutrustning, optiker och maskinbunden förbrukning.
Intern identifierare: 2024-O000381
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33168000 Apparatur för endoskopi och endokirurgi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)