2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inkassotjänst
Beskrivning: Vi genomför denna upphandling med ett öppet förfarande enligt Lag om offentlig upphandling.
Intern identifierare: AD 807/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79940000 Inkasso
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000