2. Förfarande
Förfarande
Titel: Disk- och spoldesinfektorer Region Dalarna
Beskrivning: Ramavtal för att tillgodose Region Dalarnas behov av spol- och disk desinfektorer.
Intern identifierare: HSN 2023/11538
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1) (3) (1)
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för att tillgodose Region Dalarnas behov av disk- och spoldesinfektorer.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmänna krav
Beskrivning: Se tidigare del
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Diskdesinfektor
Beskrivning: Ramavtal för framtida köp av diskdesinfektorer
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Spoldesinfektor frontmatad
Beskrivning: Ramavtal för frontmatade spoldesinfektorer
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Spoldesinfektor toppmatad
Beskrivning: Ramavtal för toppmatade spoldesinfektorer