307648-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Belysningsarmatur och elektriska lampor – Belysningsarmaturer, belysningsstolpar och elmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBelysningsarmaturer, belysningsstolpar och elmaterial
BeskrivningRamavtal för belysningsarnaturer, belysningstolpar och elmaterial för Ängelholms kommuns.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105175:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31530000 Delar till lampor och belysningsutrustning, 31532000 Delar till lampor och belysningsarmatur