307660-2026 - Resultat
Sverige – Engångsartiklar för catering – Livsmedelsförpackningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedelsförpackningar
BeskrivningUpphandling av engångsprodukter till livsmedel så som till exempel; matförpackningar, salladsskålar, bestick, tallrikar, sugrör, boxar, och burkar/bägare.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39222100 Engångsartiklar för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001