2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation av tryckkärl
Beskrivning: Upphandlingen omfattar reparation av tryckkärl i pannor och närliggande utrustning.
Intern identifierare: 25/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45251140 Anläggningsarbeten för värmekraftverk, 45262680 Svetsning, 45453000 Reparation och renovering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000