307827-2016 - ÄndringSverige-Lund: Skåp
Lunds kommun, Box 41, Att: Jeanna Linton-Wahlgren, Lund 221 00, Sverige. E-post: jeanna.linton-wahlgren@lund.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 4.8.2016, 2016/S 149-269982)
Angående:
CPV:39122100 Skåp, 39132100 Dokumentskåp, 39141300 Förvaringsskåp, 44421600 Värdeförvaringsskåp, 44421710 Skåp för effektförvaring, 44421720 Förvaringsskåp
Skåp