2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verifierande provtagning
Beskrivning: Undersökning av förekomst av PFAS och potentiellt förorenade sediment 2024-2025.
Intern identifierare: AUTO
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90715000 Föroreningsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000