2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukning till Sonopet IQ
Beskrivning: Förbrukningsprodukter till Sonopet IQ.
Intern identifierare: RS 2025-00865
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000