308146-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror
Skolfastigheter i Stockholm AB (SISAB), Box 47311, Att: Maja Wickman, Stockholm 100 74, Sverige. E-post: maja.wickman@sisab.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 2.7.2016, 2016/S 126-226691)
Angående:
CPV:71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror, 71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion, 75251110 Brandskyddstjänster
Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror