2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biogasupphandling 2024 Kävlinge kommun med bolag
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att förse Beställaren med leverans av naturgas för uppvärmning av Beställarens fastigheter belägna i Kävlinge kommun. Med möjlighet till att göra prissäkringar när Beställaren och Anbudsgivare träffat separat överenskommelse.
Intern identifierare: 24/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000