2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster till Västmanlands tingsrätt
Beskrivning: Städtjänster till Västmanlands tingsrätt
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95716:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1+1 år