308395-2016 - ResultatSverige-Stockholm: Städning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av fönsterputs för kv. Kronoberg och polishögskolan Sörentorp med säkerhetskyddsavtal nivå 3.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Nuts-kod
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Fönsterputs.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
90910000 Städning, 90911300 Fönsterputsning
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.