30849-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Upphandling av Inkassosystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Inkassosystem
BeskrivningArbetsförmedlingen inbjuder er att inkomma med anbud gällande upphandling av inkassosystem. Upphandlingen omfattar licenser, support samt implementation (exempelvis installation, migrering och utbildning) och optioner avseende bland annat konsulttjänster.
Intern identifierareAf-2024/0013 7051
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantören
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelE-handel