See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verkstadstjänster
Beskrivning: Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning
Intern identifierare: 2024/227
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Docsmall