2. Förfarande
Förfarande
Titel: Patientnära analystester DEL 2
Beskrivning: Upphandlingen är ett omtag av tidigare utförd upphandling av patientnära analystester. DEL 2 omfattar position 1. Drogtest urin Multitest A och position 2. Drogtest urin Multitest B.
Intern identifierare: RS240234
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del