308556-2021 - ÄndringSverige-Umeå: Distributionstransformatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Distributionstransformatorer
Referensnummer: EN-2021-0103-640
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31213200 Distributionstransformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av distributionstransformatorer Oljeissolerad. Upphandlingen genomförs som ett förhandlat förfarande.