2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsbesiktning och vibrationsmätning
Beskrivning: Vänersborgs kommun önskar teckna avtal med en leverantör avseende fastighetsbesiktningar och vibrationsmätningar.
Intern identifierare: KSINK 2024/17
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fastighetsbesiktning