308699-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – Dynamiskt inköpssystem för "handledartjänster inom socialt arbete"
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt inköpssystem för "handledartjänster inom socialt arbete"
BeskrivningAlingsås kommun inbjuder härmed leverantörer att ansöka om kvalificering i vårt DIS för att kunna lämna anbud i kommande uppdrag att erbjuda handledartjänster inom socialt arbete.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114200:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete